O nás

Autosúčiastky na všetky typy a modely značky HONDA,originál továrenskej výroby,druhotnej výroby ako aj použité náhradné diely.

 

Táto stránka vznikla pre medzinárodných   zákazníkov, vnútroštátnym zákazníkom doporučujeme nasledujúcu stránku:                

             www.csepelihondabonto.hu

 

Volám sa KULISICS ENDRE mám 39 rokov,som zakladatelom-konatelom a majitelom firmy HONDÁS GARÁZS Kft.Mám 20 ročné skúsenosti v oblasti autosúčiastok typovej značky HONDA,čo znamená že celý svoj život som sa zaoberal opravou a predajom súčiastok značky HONDA,tak-že je velká pravdepodobnosť že Vám budem môcť pomôcť a poradiť vo výbere súčiastok,ktoré máme v obrovskom množstve skladom s okamžitým odberom v našej predajni v Budapešti v oblasti Csepel.

Firma HONDÁS GARÁZS Kft.je registrované podnikanie v Maďarskej republike,ktorá od roku 2000 prevádza svoju činnosť v Budapešti aj na Europskej úrovni.Tým pádom disponuje EU-daňovým číslom HU 11990998 a vyhovuje všetkým jej zákonným požiadavkám.

 

Z našich skladových zásob prakticky všetky v Europe prevádzkované automobily značky HONDA vieme uspokojiť súčiastkami.

 

Naša firma sa priebežne rozvíja a výsledkom toho je aj ten fakt,že od roku 2015 sa vážne zaoberáme so zahraničným obchdovaním.V tom duchu sme založili aj túto slovenskú web stránku a veríme že v budúcnosti aj Vás privítame a zaradíme medzi spokojných zákazníkov.Dôležité pre nás je ten fakt,že zahraničný zákazník pre nás nie je záťažou ale prínosom a výsledkom práce človeka,na čo sme stále kládli velký dôraz a som si istý,že to aj pocítite keď nás navštívite.Túto myšlienku považujem za velmi dôležitú a kladiem na to vážny dôraz pre to lebo za moju 20 ročnú prax ako zahraničný zákazník som bol vo vela prípadoch veľmi sklamaný a mal som zlý pocit z takéhoto prístupu voči mne.Práve pre to u nás pristupujeme k zákazníkom s maximálnou zdvorilosťou aby každý pocítil že je maximálne dôležitý pre nás,odhliadnuc od výšky sumy nákupu.

 

O preprave,nákupe,záručných podmienkach a možnostiach dostanete informáciu v menu o všeobecných informáciách a preprave.

Z dôvodu,že očakávame ohlasy vo viacerých jazykoch,skôr uvítame ak nás budete kontaktovať e-mailom ale samozrejme všetky Vaše požiadavky zaevidujeme aj telefonicky počas pracovnej doby.

V našej firme momentálne pracuje 7 zamestnancov,ktorí sú pripravení čo najrýchlejšie a najkvalitnejšie splniť všetky  Vaše požiadavky.Prosím vyhľadajte nás a dúfame že s našimi službami budete spokojní a v budúcnosti sa radi vrátite k nám.

 

 

 
Kulisics Endre